Antalya Grafik Tasarım İşleri

Antalya Grafik Tasarım İşleri

Antalya Grafik Tasarım İşleri sam yazılım ve reklam firması olarak olarak, uzman grafik tasarım, logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımları konusunda hizmet sunuyoruz. Grafik tasarım fiyatları için doğru adrestesiniz. Grafik tasarım yapacağınız reklam tanıtım çalışmalarının nitelikli olmasına olanak sağlar. Ayrıca hedef kitlenize vermek arzu ettiğiniz mesajın etkili bir biçimde iletilmesine de olanak sağlar. Bu sayede bulunduğunuz sektör içerisinde fark oluşturabilir ve nitelikli bir büyüme sağlayabilirsiniz. Özellikle firmanızın logosunun muhakkak işinde uzman bir grafiker tarafından hazırlanması gerekir.

Yaratıcı Brief

Yaratıcı grafik tasarım sürecindeki ilk adım, yaratıcı brifingdir. Tasarımcının müşterinin ihtiyaçları hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olur. Tasarımcının müşteri, şirketi ve proje beklentileri hakkında olabildiğince fazla bilgi toplaması gerektiğinden bu adım çok önemlidir.

Grafik Tasarım Araştırması

Doğru soruları soruyorsanız, yaratıcı brief birçok değerli bilgiyi içinde barındırır. Ne olursa olsun, kendi başınıza (tarafsız bir şekilde) analiz etmeniz gerektiğinden, her zaman dahil etmemeniz gereken konular (rakiplerin tasarımları gibi) vardır. Araştırma adımının amacı, müşterinizin rakipleri hakkında daha fazla bilgi edinmektir.

Grafik Tasarımın Çizimi

Şimdi öncelikli fikirlerinizi geliştirme ve eskiz yapmaya başlama zamanı. Çoğu zaman, eskizleriniz için bilgisayar kullanmazsınız. Ve kesinlikle çevrimiçi çizim yapmanıza gerek yok.

Grafik Tasarımın Sunum

Çalışmanızı sunma şekliniz, revizyon sayınızı ve ilgili geri bildirimleri etkileyecektir. Tabii ki, müşterilerinize de bağlı. Tasarımlarınız hakkında bir hikaye anlatabilmek, müşterinizi etkilemenize ve ikna etmenize yardımcı olacaktır.

Grafik Tasarımın Son Teslimatı

Tebrikler! Nihai tasarım (ları) teslim ettiniz ve müşteri mutlu. Fatura gönderme zamanı.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

Grafik tasarım hizmetlerimizi sizler için listeledik.

 • Kurumsal Kimlik
 • Dergi Tasarım
 • Kitap Tasarım
 • Katolog Tasarım
 • Broşür Tasarım
 • Test Kitapçığı Tasarım
 • Afiş Tasarım
 • Etiket Tasarım
 • Web Tasarım
 • Logo Tasarım

Ayrıntılı Bilgi

Profesyonel Grafik Tasarım Ajansı Hizmetlerimizin Detayları

Antalya Grafik Tasarım İşleri

Firmalar, çağın gereksinimleri doğrultusunda pek çok şirketin gerek duyduğu grafik tasarım ve hizmetler konusunda nitelikli çözümler üretmektedir. Bu anlamda firmalar, sizlere kurumsal kimlik oluşturmak, logo tasarımı ve internet sitesi tasarımı tanında baskılı ya da online ortamlar için ürün katalogları, broşür, kartvizit ve afiş oluşturulması konularında da detaylı ve proje hizmetleri sunmaktadır.

Firmanız için gerekli katalog ve broşürlerin bir hayli nitelikli ve firmanızın kimliğinin yansıtılacağı bir biçimde oluşturulması ve basılması sağlanılan nitelikli hizmetlerdendir.

Bu iş içerisinde tasarım için sağlamış olduğu grafik tasarım hizmetleriyle dergi tasarım ve bülten, kartvizit gibi grafik konulu tüm işlerinizde sizlere hizmet vermekte olan firmaları tercih edebilirsiniz. Tasarım işini yaptıracağım şirket, şirketinizin en iyi ve profesyonelce algılanması için çok büyük bir çaba göstermesi gerekmektedir.

Grafik Tasarım Avantajları Nelerdir?

Birçok firma logosundan tanındığı da asla unutulmamalıdır. Bunun için logonun uygun renk tonları ile hazırlanması yeterli olacaktır. Yapılacak olan grafik tasarım ın muhakkak modern yapıya uygun olması da gerekir Sırada kolay bir tasarım karşı tarafta ilki bırakmaz. Modern görsel şıklığa sahip estetik tasarımla ilgi çekici olarak yer alır. Reklam ajansı olarak da başarılı hizmetlerini sürdüren firmamız, kurumsal kimlik tasarımları doğrultusunda 1. Sınıf hizmet vermektedir. 

Grafik tasarımın firmanıza pek çok faydası bulunuyor ve özellikle işini online alışveriş alanına taşımak isteyenler için tasarım oldukça önemlidir. Öncelikle tanınma oranını yükseltir. İlgili tasarımlar kurumsal olduğunuzu gösterir ve karşı tarafta bir ilgi uyanması oluşturur. Bu konu da geliştirdiğimiz özel yöntemlerle size yardım ediyor ve kısa bir süre içinde tasarımlarınızı yaparak size teslim ediyoruz. 

Sam Reklam sektör içerisinde en çok tercih edilen firmaların arasında yer alır. Grafik tasarım modern ve kurumsal tasarımlar ile farkınızı ön plana taşıyabilir ve büyüme hedeflerinize, hedef kitlenize olumlu katkıda bulunabilirsiniz.

Tüm sektörlerin olmazsa olmazı olan reklam tanıtım kampanyalarında kullandıkları en önemli iletişim kaynağı olan grafik tasarım, katalog, broşür, kartvizit, afiş, dış cephe çalışmaları (Cephe giydirme, bilboard, vinil, araç kaplama) logo tasarım gibi çalışmalarına kadar geniş bir kitleye ayrıntılı hizmet sunmaktadır. Grafik Tasarım işi ile sosyal ağ alanında da başarılı olabilmeniz için gereken tüm çalışma kurumsal olarak sunulur. Bu sayede hedeflediğiniz noktalara daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz sektör içerisinde de rekabet gücünüz artar.

Grafik Tasarım Çalışmaları

Antalya Grafik Tasarım İşleri Web Tasarım Çalışmaları

Antalya Kurumsal Kimlik Tasarımı

Rekabet İçin En Önemlisi: Fark Yaratmaktır!

Antalya kurumsal firmalarda ve günümüz rekabet koşullarında. Bir markanın ihtiyaç duyacağı ilk önemli detay kurumsal kimliktir. Kurumsal kimlik o firmanın ve markanın kişiliğini, karakterini ve duruşunu belirler. Bununla beraber kurumsal kimlik, marka rengini, bakış açısını, vizyonunu ve sesini tarif eder. Kurumsal kimlik, potansiyel müşterilerinizin markanız ile temas kurduğu, markanızı gördüğü, markanız ile karşılaştığı ilk noktadır. Kurumsal kimliğin her parçası bu ilk temas anına ve sonrasındaki markalamalar, markanızın itibarına hizmet eder. Benzeri sebepler, markalar için kurumsal kimliği, yaklaşımı ve felsefesi olan markalama işlemleri hayati önem taşır.

Kurumsal Kimlik Ne Demek?

Kurumsal kimlik, bir işletmenin vitrinini temsil eder. Logo, slogan, firmayı temsil eden renkler, antetli kağıt, dosya, zarf gibi öğelerin birleşmesinden oluşan kurumsal kimliğin marka açısından pek çok avantajı vardır.

Antalya Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimlik çalışması için evvela işletmenin hangi sektörden olduğunun belirlenmesi gerekir. Örneğin bankalar, güveni temsil eden mavi ve beyaz rengi sıklıkla kullanırlar. Fast food restoranları ise bilinçaltında kişinin acıkmasına neden olan turuncu rengi tercih ederler.

Kırmızı ve turuncu renkler kişiyi alarma geçirerek hem hızlı hareket etmesini sağlar hem de acıkmasına neden olur. Bu sebeple bir işletmenin kurumsal renklerini belirlerken piyasasına uygun bir tercih yapması gerekir. Lüks inşaat projeleri genelde gold rengini kullanarak prestijlerini yansıtmayı tercih ederler.

Modern Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Başarılı Kurumsal kimlik çalışmalarında ikinci belirleyici öğe işletmenin logosudur. Bu logo işletmenin bir nevi resmi olacaktır. Marka algısı oturtulduktan sonra tüketiciler, işletmenin adını görmese dahi logodan ürünün hangi markaya ait olduğunu anlayabilirler.

Kurumsal kimlik bir kişinin kimlik kartına benzer. Firmanın adı, logosu ve sloganı kişinin ismi, resmi ve soyadı gibi düşüne bilirsiniz. Bu sebeple kurumsal kimlik çalışmalarını net bir biçimde ortaya koymak önemlidir.

Marka İsmi Türkçe Karakterde Olmamalı

Firma adı, işletmenin yapmış olduğu işle örtüşmelidir. Marka adı Türkçe veya farklı bir dilde oluşturulsa bile akustiğe uygun olmalı. Yani, Türkiye’de ikamet eden herkesin söz konusu ismi kolayca söyleyebilmesi gerekir. Bu sebeple genelde tek kelime ve kolay söylenebilir kelimeler tercih edilmektedir. Firma, global arenada ticaret yapıyorsa marka adında Türkçe karakterlere yer vermemelidir. Beko markasında olduğu gibi ihracatta sorun yaşandığından marka, ülke dışına Beko adı altında satış yapmıştır.

Antalya Grafik Tasarım İşleri firmanın adı ve renkleri belirlendikten sonra kurumsal kimlik tasarımı aşamasına geçilir. Bu aşamada markanın renklerine ve ismine uygun olan bir tasarım oluşturulur. Logo tasarımı bardak, üniforma gibi araçlara da basılacağından baskıya uygun biçimde tasarlanması gerekir.

Doğru tasarlanmış bir kurumsal kimlikte, en önemli unsurlardan bir tanesi olan logonun tamamlanmasının ardından. Kurumsal kimliğin tamamlayıcı diğer unsurları hazırlanır. Firmanız, tüketiciyle iletişime geçerken kurumsal kimliğinizin basılı olduğu objeler kullanılır.

Antalya Grafik Tasarım İşleri

Sam Yazılım Antalya Kurumsal Kimlik Çözümleri

Her proje birbirine benzese de esasında her proje benzersizdir ve öyle olmak zorundadır.

Kurumsal Kimlik Aşamaları

Tüm projelerde, benzer süreçler yaşanır.

Bilgi toplama > Analiz etme > Görselleştirme > Bilgi toplama > Analiz etme > Görselleştirme … Teslimat

Görüldüğü üzere süreç bir tür tekrarlama içerir ve daralan daire halkaları gibi her aşamada odaklanılan konuda daralır. Doğru bilgileri toplamak ve bunların amaca uygunluğunu kontrol etmek, başarılı bir tasarım sürecinin her adımı için bir anahtar niteliğindedir.

Markalar İçin Çözümleri Sunuyoruz

Şirketinizi yeni kurmuş ya da yakın bir zamanda kurmayı planlıyor olabilirsiniz. Yazsam Yazılım olarak, kurumsal kimlik oluşturma konusunda 9 senedir projeler yürütmekteyiz. Yeni kurmuş olduğunuz veya yakın bir zamanda kurmayı düşündüğünüz şirketinizin, kurumsal kimlik sürecini planlamakta ve A’dan Z’ye hayata geçirmekteyiz.

Şirket adından başlamak üzere, amblem, logo, kartvizit, antetli kağıt, antetli zarf, kapaklı/cepli dosya ve bu süreç dahilinde akla gelen tüm şirket evraklarının tasarımını yapıyor. Ayrıca bu yeni kimliğinizi internet alanında en ideal şekilde sergileyebileceğiniz uzman web siteleri oluşturuyoruz. Sosyal medya hesap yönetiminizi yapıyor, e-bültenlerinizi tasarlıyor ve gönderiyoruz.

Ayrıca kurumsal kimlik süreci daha sağlıklı bir biçimde planlanmamış, etkili bir kurumsal kimlik oluşturamamış ya da kurumsal kimliğini yenileme ihtiyacında olan şirketler için kurumsal kimlik kılavuzu yenileme çalışmaları da yapmaktayız.

Antalya Grafik Tasarım İşleri Kurumsal Kimlik Fiyat

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde, özel projeleriniz var ise sizlere için projenizin detaylarına uygun bir kurumsal kimlik fiyat teklifi örneği sunuyoruz.

Ya da daha önce hazırlamış olduğumuz hazır şablonlardan kurumsal kimlik fiyat listesini inceleyerek daha uygun tercihler yapabilirsiniz.

Yazsam Yazılım, logonuzu güncellemek kadar kolay bir çalışmadan yeni bir şirket adı ve lansman planı oluşturmaya kadar ayrıntılı çözümler üretir.

Logo Tasarım Hizmeti İçin Tıklayın

Diğer Grafik Tasarım Hizmetlerimiz İçin Tıklayın

Sosyal Medya Danışmanlığı İçin Tıklayın

Bugüne Kadar Yaptığımız Kurumsal kimlik örnekleri

Antalya Grafik Tasarım İşleri Logo Tasarım

Antalya Logo Tasarım Hizmeti

Göz Alıcı Bir Logonuz olsun İster misiniz!

Yeni bir işyeri bir firma kurdunuz, veya yeni bir mekân açıyorsunuz. Markanız ne olursa olsun, önce bir isme ve bir logoya ihtiyacınız var. Logo hazırlama konusundaki ihtiyaçlarınızın dışında belki de kartvizit, cepli dosya, antetli kağıt, internet sitesi gibi görsel kimliğinizi oluşturacak önemli çalışmalara ihtiyacınız var.

Türkiye’nin ya da dünyanın neresinden olursanız olun; şık, nitelikli ve uzman bir logo yaptırmak istiyorsunuz. Yazsam Yazılım olarak Antalya’da alanında uzman grafik tasarım ekibimizle birlikte markanızı en iyi şekilde hedef kitlenize yansıtacak logo tasarım hizmetinizi sunmaya hazırız…

Size Neler Sunabiliriz!

 • Markanızı doğru yansıtacak şık bir logo
 • Kurumsal bir logo
 • Markanıza, hedef kitlenize, ürün ve hizmetlerinize uygun bir logo
 • Vermek istediğiniz mesajı en iyi biçimde ileten bir logo
 • Logonuzu sosyal ağlarda da kullanabilirsiniz
 • Sade ama etkili bir logo
 • Boyutlandırılabilen bir logo
 • Etkili, akılda kalıcı ve etkili bir logo
 • Konusuyla ilgili bir logo
 • Hem web sitenizde, hem baskıda iyi görünen bir logo

Sizin hayalinizdeki logoyu en iyi şekilde yansıtmaya hazırız

Yazsam Yazılım 9 yıllık tecrübesiyle burada…

Logo tasarımı ve amblem tasarımı konusunda profesyonelleşen Yazsam Yazılım olarak, profesyonel ve yetenekli ekibimiz ile, tam 9 senedir ihtiyacınız olan logo tasarım çalışmalarını yapıyoruz. Hayalinizdeki logoyu tasarlamak için bilgiyle, deneyimle, dikkatle ve itinayla çalışmaktayız.

Bugüne kadar, her biri üstünde titizlikle çalışılmış, yüzlerce etkin ve özgün logo tasarımları yaptık;

Kurumlara ve kişilere firma ya da projelerini, ön plana çıkartabilecek logolar tasarladık.

Antalya Grafik Tasarım İşleri Logo Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Sizin İçin Bilgi Topluyoruz (Keşif)

Tasarımı süreci, sizi tanımakla başlıyor. Nasıl bir logo istiyorsunuz? Modern bir logonuz mu olsun istiyorsunuz? Klasik bir logonuz olsun mu istiyorsunuz? İkonik bir logo mu  istiyorsunuz? Sektör bilgileriniz ? Hedef kitleniz kimler? Buna benzer sorularla sizin hayalinizdeki logoyu ortaya çıkartıyor ve sizi hem şık, hem de doğru bir logoya doğru yönlendiriyoruz.

Ücret, Protokol ve Ön Ödeme

Logo tasarımları için belirlediğimiz genel bir fiyat listemiz olsa da, kimi talepler daha ayrıntılı, bazıları ise daha pratik ve hızlı bir çözüm talepleri olabiliyor.

Logo tasarım fiyatları, gereksinimler ortaya çıktıktan sonra belirleniyor. Tasarımın başlaması için en ideal fiyat teklifini size sunuyoruz.

Ayrıca dilerseniz sizin kurumsal kimliğinizin diğer unsurlarının tasarımı için de fiyat teklifleri sunuyoruz. Örneğin kartvizit tasarımı, cepli dosya tasarımı, antetli kağıt tasarımı gibi. Fiyat teklifimizin karşılıklı yönde onaylanmasıyla size vereceğimiz hizmeti, süreyi ve ücretleri belirten bir hizmet protokolü hazırlıyor ve size gönderiyoruz. Sözleşmede belirtilen ön ödeme tutarının hesabımıza havale edilmesiyle logo tasarım ya da amblem tasarım çalışmalarını başlatıyoruz.

Daha sonra portatifleri çizmek ve bilgisayar ortamında uygulamalarını yapıp nasıl durduklarını görmek gerekir. Bu süreç en az 2-3 gün sürmektedir. Ortaya çıkan logoların size sunulması, görüş ve fikirlerinizin alınarak revize edilmeleri vs. Düşünüldüğünde uzman bir logonun ortaya çıkması 5-6 gün sürebilmektedir.

Antalya Grafik Tasarım İşleri. Eğer Antalya’da ikamet ediyorsanız bizzat çizim sürecinde bulunabilirsiniz, çayımız, kahvemiz hazır 😊

Alanında bilgili ve deneyimli tasarımcılarımız, daima en üst düzey logo tasarım niteliğini yakalayabilmek için çaba gösterir.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz yüzlerce logoya, 9 senede edindiğimiz deneyimlere ve hayata geçirdiğimiz binlerce matbu ya da dijital projeye güvenebilirsiniz!

Sam yazılım ve reklam olarak, işine odaklanmış ve işini titizlikle yapan bir grafik tasarım ekibine sahibiz . Size her çalışmasında en iyiyi sunmayı hedefliyoruz.

Başa dön