Antalya Mobil Uygulama Geliştirme

Antalya Mobil Uygulama Geliştirme

Antalya Mobil Uygulama Geliştirme Mobil uygulama sahibi olmanın bir diğer avantajı ise müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçebilecek olmanızdır. Uygulamayı indiren kullanıcılara reklam, duyuru gibi bildirimleri anlık olarak gönderebilirsiniz. E-posta bilgisi vererek giriş yapan kullanıcılara e-posta pazarlaması yaparak firmanızı veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.!

Kullanıcı dostu Mobil uygulamalarda işleyişe uyularak yazılan yazılım ile kullanıcı bilgi birikimi ve performanstan taviz vermeden yüksek nitelikli sonuçlar elde edilir. Müşterinin ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda gerek native gerekse hibrit çözümler sunuyoruz.

SAM Yazılım ekibi olarak, müşterilerimizin dijital geliştirme odağında uçtan uca çözümler üretebilmekteyiz. Entegre projeler oluşturmak için sürece her yönü ile hakim olmak gerektiğini düşünerek hareket ediyoruz. Hem IOS – Android mobil uygulamalarla birlikte projenin web kısmında geliştirip entegre biçimde hayata geçmesini sağlayabiliriz.

Modern, yüksek performanslı ürünler

Testler ve muhtemel hataların giderilmesi için gereken güncellemeleri yapmak yazılım geliştirme
sürecinin en önemli adımlarından birisidir. Yazsam Yazılım ekibi olarak devam etmekte olan işlerinde, projenin ayrıntılarına hakim bir ekiple devamlı bir izleme ve raporlama halindedir.

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

Antalya’daki yazılım geliştirme şirketleri arasında tecrübemizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Yaptığımız işlerde titizlikle çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.

Mobil Yazılım ve Mobil Oyun Geliştirme

“Hayalini harekete geçir”

Antalya’da çağımızın yükselen sektörlerinden, mobil oyun üretim ve yayın alanında sizin de bir oyununuz olsun istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Mobil oyun yaptırmak istiyorum diyenlere hizmet vermiş olduğumuz firmamızda, sizlerin düşüncelerini önemseyerek hareket etmekteyiz.

Yazsam Yazılım olarak bizlere ulaştırdığınız, çıktı olarak arzu ettiğiniz sonuca yönelik, çözüm merkezli sürecimizi sizlerle şeffaf bir biçimde paylaşarak hizmet sunuyoruz. Telefonların, bilgisayarlardan ve televizyonlardan daha çok tercih edilmesi, mobil oyun piyasasına olan ilgiyi ve oyun geliştirme piyasasına olan akımı gün geçtikçe artırmaktadır.

“Gelin hayalinizdeki oyunu birlikte hayata geçirelim”

Yazsam Yazılım olarak, oyun yaptırmak istiyorum diyen kişilerin veya ekiplerin kendi denemeleri sonrasında başarısızlıklarını motivasyon kaybına sebep olarak bu sektörden ayrıldıklarına şahit oluyoruz.

Biz, bu tür amatör girişimcileri her zaman destekliyoruz,

Her müşterimizin, hayalinde başarmak istediğine rehber olmayı, onları destekleyerek, hayallerindeki oyunları tasarlayıp sunuyoruz. Bizler sadece yaptık oldu-bitti şeklinde değil, müşterilerimize tam destek sağladığımız hizmetimizde, oyun dünyasına katkı yaparak en verimli biçimde ilerlemesine yardım da ediyoruz.

Oyunların ayrıntılarına göre bütçeler belirliyoruz ve elimizden geldiğince Ekonomik Ücretlerle Oyun Üretiyoruz.

Antalya’da kaliteli yazılım ve görsellerle ekonomik fiyatlarla hizmet vermiş olduğumuz şirketimiz, müşteri memnuniyeti merkezli çalışmaktadır. Uygun ücretler karşılığında, dilediğiniz oyunun yazılımını yaptırmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Bizler, ihtiyaçlarınızı ve oyunlarınızın isteklerini titiz bir şekilde inceliyor, çözüm merkezli yöntemler belirliyor ve amacımıza hızla ilerliyoruz. Sürekli olarak deneme ve sınama yaparak, oyunların en verimli biçimde çalıştığından emin oluyoruz.

Her biri alanında uzman teknik kadromuzla yanınızdayız

Herhangi bir sıkıntıda anında bize ulaşabilmeniz için 7/24 hizmet sağlamayı başaran destek elemanlarımız bulunuyor. Uzman yazılımcı, grafik ve tasarım personelimizle, sizlere en iyi biçimde mobil oyun sunumu gerçekleştiriyoruz. Hayata geçirmek için beklediğiniz oyunlarınız var ise, ekonomik fiyata, uzman hizmet almak istiyorsanız, işletmemizle iletişime geçerek bizlerden faydalanabilirsiniz.

Mobil oyun geliştirme süreci nasıl başlayacak:

 • Sadece bir oyun fikriyle bizimle çalışmaya karar verdiğinizde;
 • İlk olarak sizinle detaylı toplantı gerçekleştirip geliştirmek istediğiniz oyun hakkında bilgi alıyoruz.
 • İkinci adım olarak oyunun süre ve bütçesi sizin onayınıza sunuluyor
 • Bizimle çalışmaya karar verdiniz. Nasıl ilerleyeceğiz?
 • Oyununuzun gizliliği ve iki tarafında haklarını koruyacak bir sözleşmeyle startı veriyoruz.
 • Oyun geliştirme başlıyor…
 • Sizinle birlikte;
 • Oyunun Senaryosu yazılıp onayınıza sunuluyor gereken yerlerde revizyonlar yapılıyor
 • Storyboardlarla oyun sahnelerinin ön portatifleri çıkarılıp onayınıza sunuluyor.
 • Görselleştirme İşlemleri başlıyor
 • Ses,Animasyon,Effect işlemleri başlıyor
 • Dizayn ve yazılım işlemleri başlıyor
 • Testler başlıyor
 • Ve oyun mağazalarda

Oyunun süre ve maliyeti oyunun ayrıntı ve kapasitesine göre belirlenmektedir.

SAM Yazılım olarak birlikte çalıştığımız müşterilerimizle her zaman memnuniyetle yolumuza devam etme arzusundayız.

“Mobil oyun geliştirme profesyonellik gerektirir”

Oyun tasarlarken, dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar vardır.

Mobil oyun yaptırmak istiyorum veya mobil uygulama yaptırmak istiyorum diyen herkesin, belli başlı hedefi geliştirilen oyunda ile para kazanmaktır. Fakat sıfırdan mobil uygulama yaptırmak isteyen herkesin, bilmesi gerekli olan önemli detaylar vardır.

Bunlardan bazıları sırayla;

 • Maliyet hesabının doğru yapılması
 • Zaman planlanmasının doğru yapılması
 • Fikir gizliliği
 • Google Playstore politikaları
 • Appstore politikalari
 • Online oyunlar için sunucu masraflarının hesaplanması
 • Maliyet Hesabı

Yeni bir oyun yaptırmanın belki de en büyük dezavantajlarından biriside maliyettir.

Çünkü oyun geliştirme süreci uzun sürebilen (kurgusuna-ayrıntılarına bağlı şekilde) bir süreçtir. Yazsam Yazılım olarak bizler müşterilerimize özellikle ilk oyunlarında bu konuda en ince ayrıntısına kadar bilgi vermeyi doğru buluyoruz.

Bu şekilde, maliyet hesabını doğru yaparak, müşterilerimizin yanlış bir yol izlemesini kesinlikle istemeyiz.

Zaman Planlaması

Mobil uygulama geliştirme işi uzun uğraş ve emek gerektiren bir süreçtir. Tasarımın hazırlanması, algoritma oluşturulması, yazılıma dökülmesi gibi zaman gerektiren bir iştir. Bu konuda İlerleyen aşamalarda zaman kaybına yol açmaması adına ön hazırlıkları daha titiz ve detaylandırarak yapıyoruz.

Fikir Gizliliği

Yazsam Yazılım olarak müşterilerimizin tüm fikirleri sözleşme ile gizlilik garantisi altına alınıyor.

Google Playtore ve Appstore Politikaları

Bizlerden bazı müşterilerimiz kazı kazan, gerçek para dağıtma, kumar içerikli, korona hakkında oyunlar isteyebiliyor bu oyunlar Mağaza politikalarına bütünüyle aykırıdır. Bu uygulamalar şikayet edildiğinde ya da mağazalarda algılandığın da kesinlikle kapatılacaktır. Ayrıca Türkiye’de hukuki boyutu da vardır. Bizler müşterilerimize bu konuda detaylı bilgi vererek mağazalar konusunda mağdur olmamalarını arzu ediyoruz.

Online oyunlar için sunucu maliyeti : Bizlere gelen oyun isteklerinden bazıları da online oyunlar. Fakat biz müşterilerimize özellikle ilk oyunları ve orta ölçekli bir bütçe ile giriş yapıyorlarsa ofline bir oyun tercih etmelerini söylüyoruz çünkü online bir oyunun tasarım ve yazılım maliyeti hariç 50 kişilik bir sunucu için 50 dolar gibi bir maliyeti vardır.

Android ve IOS cihazlar için geliştiriyoruz.

Mobil oyun geliştirme programları olarak iki oyun motoru kullanıyoruz:

 • Unity
 • Unreal Engine

Mobil oyun yazılım dili olarak

 • C#
 • C++

Dillerini tercih ediyoruz.

Şimdiye kadar, ne tür oyunlar geliştirdik:

 • Zula Antalya Versiyonu
 • Türk modeli travian
 • Cepte oyun hamuru
 • Online okey 101
 • Oyun skor cambazı
 • Kaleiçi gemi savaşları
 • Pubg Antalya versiyonu
 • Cepte satranç
 • Tavla
 • Dama
 • Oyun kral
 • Su ve Ates Oyun
 • Gta Muratpaşa
 • Konyaaltı bisiklet yarışı
 • Ve dahası…

Mobil Uygulama Geliştirme

Kaliteli Bir Mobil Uygulama Yaptırmak İster misiniz?

Antalya Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri. Son senelerde teknolojinin, gelişme hızına yetişmek mümkün olmuyor. Akıllı telefonlar yaygınlaştıktan sonra internet üstünde mobil uygulamaların payı gittikçe artmaya başladı. Akıllı telefonlara olan yoğun ilgi sebebiyle. İnternette faaliyet gösteren bir çok firma, özgün mobil uygulamalar yaptırarak. Piyasadaki pazar paylarını, koruma yolunda ilerlediler.

Mobil uygulamalar sayesinde. Müşterilerine ulaşmanın kolay olması ve devamlı iletişim halinde olunabilmesi, ticari anlamda büyük karlılık sağladı. Bizlerde firma olarak Antalya’da yazılım hizmetlerimizi, mobil geliştirmeler üzerinde yoğunlaştırıp. Bu alanda sektörün ihtiyacı olan birçok mobil uygulama geliştirdik. Yazılım ekibimiz gerek Antalya’da gerekse Türkiye’de bir çok ilde başarılı mobil projelere imza attılar.

Uygulamalar işinizi kısa bir süre içinde ve çok daha verimli bir şekilde yapmanızı sağlar.

Söz konusu bu uygulamalar sayesinde. Uzun zaman alacak işlemler çok kısa sürelerde yapılabilir bir hal almıştır. İş hayatınızda bu uygulamaları kullanarak. Siz de hem vakitten tasarruf edebilir hem de kar oranını arttırabilirsiniz. Bütün bu uygulamalar sayesinde firmamızın sunduğu hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilir ve kazanamaya başlayabilirsiniz.

Projelerinizin başlangıcından, mağazada yayınlanmasına, mağaza yayınından sonrada teknik destek ve süreklilik için sizinle beraberiz

Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar kullanılan cihaza göre tasarlanmakta ve buna uygun şekilde kodlanmaktadır. İstediğiniz uygulamanın Iphone, Ipad gibi cihazlarda çalışmasını istiyorsanız uygulamanız IOS tabanlı olarak geliştirilmek zorundadır. Eğer Samsung, Htc gibi Android işletim sistemi kullanan tablet ya da akıllı telefonlarda çalışmasını istiyorsanız. Uygulamanız Android tabanlı olarak geliştirilmesi gerekmektedir.

Uygulamalar Nerelerde Yayınlanır

IOS tabalı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı. Iphone, Ipad, Ipad Mini ve Ipod Touch cihazları için. Bugüne dek 55 milyarın üzerinde mobil uygulama indirdiği App Store’da yayınlamaktayız.

Android tabanlı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı tüm android akıllı telefon ve tabletleriniz için. Bugüne dek milyonlarca kullanıcının 30 milyarın üzerinde mobil uygulama indirdiği Google Play Store’da yayınlamaktayız. Reklam bütçenize ne kadar ayırırsanız ayırın. Toplam 1 milyarın üzerinde kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir biçimde ulaşmanız imkansız.

Antalya mobil uygulama yapmak istiyorum diyen ve Antalya merkezli yazılım firmamıza. Mobil uygulama yaptırmak istiyorum talebiyle gelen müşterilerimizin. En çok sordukları sorulardan biri uygulamanın maliyeti ile alakalı oluyor.

Müşterilerimizin yarıya yakını ilk kez mobil uygulama yaptırmak isteyen şirketlerden ve kişilerden oluşuyor. Ancak önceden mobil uygulama yaptırmış şirketlerde mobil uygulamaların fiyatlanmasına dair kafa karışıklığı olduğunu gözlemledik.

Kısaca açıklamak gerekirse Bir mobil uygulamanın fiyatı sizin ihtiyacınızın ne olduğuna bağlı şekilde değişir. Size maliyeti 3.000 TL de olabilir, 30.000 TL de olabilir, 300.000 TL de.

Bu noktada talep edilen uygulamanın neleri kapsadığı. İhtiyaç ve çözümlerin nasıl şekillendiği ile mobil uygulama maliyetini etkileyen unsurlardır.

Uygulama Maliyetini Doğru Biçimde Optimize Etmek

Peki bir mobil uygulamanın fiyatını etkileyen unsurlar neler. Bu işi hiç bilmeyen biri bile olsanız ihtiyaç duyduğunuz çözüme nasıl ulaşacaksınız. Ondan bahsedelim birazda.

Bir mobil uygulamanın fiyatını belirleyen 3 ana unsuru şu biçimde sınıflandırabiliriz; arzu ettiğiniz özellikler(kapsam), kodun kalitesi ve aldığınız hizmet.

Antalya Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulamanın Kapsamı – Neler İstemiştiniz!

İstenilen her bir özelliğin maliyetini. O özelliğin geliştirilmesi için kaç kişinin, ne kadar süre çalışacak olduğu belirler. Dolayısıyla daha kompleks istekler fiyatı yukarı çeker.

Örneğin listeleme ve gösterim ekranlarının yapılması nispeten daha az eleman/saat gerektiren özellikler iken. Filtreleme, kart ile ödeme alınması, konum takibi gibi özellikler orta derece personel/saat gerektirir. Chat, offline kullanım veya senkronisazyon gibi özellikler ise. Arkasındaki kompleks yapı gereği en çok personel/saat gerektiren dolayısı ile maliyeti daha çok arttıran özelliklerdir.

Yıllar içerisinde yaşadığımız en büyük sıkıntılardan biri. Bir mobil uygulama istendiğinde hangi özelliğin maliyetinin ne olacağının bilinmemesi nedeniyle. Proje kapsamının ihtiyaçtan daha geniş tutulması. Haliyle de proje maliyetin bir anda planlanan seviyenin üstüne çıkması olduğunun söyleyebiliriz. Burada önerimiz mobil uygulamanızın hangi özelliklere muhakkak sahip olması gerekiyorsa onunla yola çıkmanız. Diğer geliştirmeleri ise mobil uygulamanızdan kazandıkça geliştirmenizdir.

Antalya Mobil Uygulama Geliştirme Kaliteli Kod

Diyelim ki temel bir uygulamayla bütçe dahilince kalmak istiyorsunuz. Ancak ilerleyen dönemlerde. Mobil uygulamanıza video paylaşımları, yorum yapılabilme, paylaşılabilme gibi pek çok yeni özellik eklettirmek istiyorsunuz. Bu nedenle projenizi geliştirmeye-ilerlemeye karar verdiniz.

Bu durumda dikkat etmeniz gerekli olan en önemli unsur; kaynak kodun kalitesi.

Yazılımda Kalite Neden Önemli?

Projeniz bitirdiniz, bir kaç ay geçti ve artık yeni özellikler eklemek istiyorsunuz. Ya da bakım hizmeti aldınız ve projenin problemsiz olarak çalışmasını istiyorsunuz.

İki konu için de bizimle yani mobil uygulamanızı yazan yazılım ofisi ile çalışabilirsiniz. Ancak dünya hali bu diyelim ki diğer bir firma ile yola devam etmek mecburiyetinde kaldınız. Hiç önemli değil, çünkü kaynak kodlar sizin elinizde. Herhangi bir mobil uygulama firmasına gidip projenizi geliştirmeye devam edebilir veya bakım hizmeti alabilirsiniz.

Eğer kaliteli kod mantığı olmadan proje geliştirilirse neler olur?

Kaynak kodlarınız karmaşık okunamaz durumda . Baştan savma bir amatörce mimari kullanılmış. Yeni firmanızdaki geliştiriciler neye elini atsa bir şeyleri bozuyor. Onlardan şüphe etmeye başlıyorsunuz. Acaba acemiler mi? beceremiyorlar mi?

Aslında suç onlarda değil. Yukarıdaki örneği bizlere daha önce başka firmalarla çalışıp. Yollarını ayırarak gelen müşterilerde tekrar tekrar deneyim ettik.

Bir firma yeni geliştirmeleri için bizlere geldiğinde. Kaynak kodun son derece başarılı olmadığını fark edince. Düzeltilmesi yerine projenin baştan yazılmasını önermek mecburiyetinde kalıyoruz. Düzeltmeye çalışmak çoğunlukla, baştan yazmaktan daha zor oluyor. Ne kadar temiz çalışırsak çalışalım, asla sıfırdan yazılmış temiz bir projenin kalitesine ulaşamıyor.

Temiz Kod Yüksek Performans

Açıkçası işin teknik tarafından gelenler personel bile kodu görmeden. Ne kadar temiz yazıldığını, mimari kalitesinin ne durumda olduğunu anlayamıyorken. Mobil uygulama yaptırmak isteyen biri bunu nasıl anlayacak? Tabi ki anlayamayacak.

İşinizi sağlama almak istiyorsanız. Burada yapabileceğiniz tek şey. Uzun zamandan beri sektörde olan. Sizinle en hızlı şekilde kontak kurabilen bir firma ile çalışmak. Böylelikle işler ters gittiğinde yalnız kalmayacağınızdan emin olursunuz. Bizlerde Firma olarak 2009 yılından bu yana Antalya’da yazılım sektöründe hizmetler sunuyoruz.

Mobil Uygulama ve Mobil Oyun Geliştirme Aldığınız hizmet

Bir mobil uygulama için firmamızdan hizmet aldığınızda. Esasında sizin için çalışan bir takımdan, bir ekipten hizmet alıyor olursunuz. Uygulamayı tasarlayan UX/UI ekibi. Projenizin altyapısını geliştirmekte olan. Back-end yazılımcılar ve müşterilerinizin telefonunda düzgün çalışmasını sağlamayı başaran ios & android mobil geliştiriciler.

Eğer web sayfanız olacaksa onu geliştirmekte olan frond-end yazılımcılar. Projenin uygunluğunu test eden kalite kontrol ekibi. Tüm bu ekibi yöneten proje liderleri, sürecin problemsiz işlediğinden emin olmak için çalışırlar.

Bazı firmaların mobil uygulama ihtiyaçları. Tüm bu ekibi istihdam etmeyi kaldıracak. Hatta gerektirecek kadar büyük ve süreklidir. Bu firmaların elindeki iş o kadar geniş kapsamlıdır ki. Projenin yazımı tamamlandıktan sonra bile ellerindeki iş için toplanan ekibi istihdam etmeye devam ettirecek miktardadır.

Mobil Uygulama Yaptırma Süreci Nasıl Olacak?

Proje Başlangıcı ve Tekliflendirme

Talepleriniz dinliyoruz ve fikirleriniz doğrultusunda bir ön çalışma yaparak sizlerle bir toplantı organize ediyoruz. Toplantıda ihtiyaçlarınızı derinlemesine analiz ederek bir gereksinim listesi hazırlıyoruz. Gereksinim listesinin onaylarını alarak, hizmet teklifi ve proje kapsam çalışmasını sizlerle paylaşıyoruz. Proje teslim tarihi, süreç ve bütçe konularını size sunulup. Anlaşma sağlanması halinde, iki tarafında haklarını koruyacak. Sözleşme ile projenin startını veriyoruz. Proje yönetim sürecini proje liderine ve geliştirme ekibimize devrediyoruz.

Antalya Mobil Uygulama ve Mobil Oyun Geliştirme

Ve Proje Başlar…

Mobil uygulama geliştirme 3 aşamadan oluşur. Analız, Tasarım ve Geliştirme

Proje Analiz

Bu aşama çok kolay bir soruyla başlar:

Mobil uygulamanız hangi ihtiyacı gidermeye yönelik olacak?

Projenin kapsamını (içeriğini) oluşturmuş olduğumuz aşamadır. Gereken kronik yapı düşünülüp, storyboardlar haline getirilir.

Mobil uygulama fikriniz olabilir ancak ihtiyacınız ve isteklerinizin çerçevesi net çizilmemiştir. Bu durumda mobil uygulamanızı geliştirecek proje liderimizle oturup epey detaylı bir çalışma yapmanız gerekir.

Analiz aşaması mobil uygulamanızın kapsamına göre 1-2 hafta arası sürecektir.

Uygulama Tasarımı

Tüm UX & UI çalışmaları mobil uygulamanızın tasarım aşaması konusu içerisine girer.

Tasarım süreçlerini yönetmenin birden çok yolu vardır.

Öncelikle bir ön portatif çalışması yaparak genel kullanımın ve UI elementlerinin ( görseller, butonlar, yazılar vs. ) nasıl olacağını belirliyoruz. Sonra size iki adet tasarım alternatifi sunuyoruz. Beğendiğiniz tasarım üzerinden tüm sayfaların tasarımlarını hazırlıyoruz. Daha sonra kullanıcı testleri ve sizden almış olduğumuz geri dönüşler ile revizyonları yaparak tasarım sürecini tamamlıyoruz.

Tasarım aşamasının ne kadar süreceğini hesap ederek daha önce belirlemek pek mümkün değil, ancak sürecin tamamlanması ortalama 4-6 haftayı buluyor diyebiliriz (ortalama lafının ne kadar havada olduğunun farkında olarak 25-30 ekranlı bir proje diyebiliriz). Peki bu süreyi ne arttırır ne azaltır derseniz;

Uygulamadaki ekran sayısı, ne kadar fazla ise süre o kadar uzar.

Ekranlar ne kadar karmaşık ise süre o kadar uzar. (söz gelimi; yalnızca kayıt işleminin yapıldığı bir üyelik sayfası ile ödeme işlemlerinin gerçekleşeceği bir ara yüzün tasarımları aynı sürede bitmeyecektir.)

Ne kadar çok ve detaylı kullanıcı testi ile revizyon yapılırsa süre o kadar uzar.

Burada yazdıklarımızdan, kullanıcı testi yapmak veya karmaşık ara yüzler istemek gibi unsurların kötü bir şey olduğunu söylüyormuşuz gibi bir anlam çıkmasın. Sayfa sayısı ve sayfanın karmaşıklığı bütünüyle ihtiyaca bağlıdır, kullanıcı testleri ise yapılan çalışmanın doğruluğundan emin olmanızı sağlar.

Geliştirme

Mobil uygulamanızın alt yapısının geliştirildiği, geliştiriciler tarafından kodlandığı ve doğru çalıştığından emin olmak için testerların test yeteneklerini konuşturduğu faza geliştirme aşaması diyoruz.

Bu aşama analizi ve tasarımları tamamlanmış bir mobil uygulama projesi için ortalama 8-12 haftadır diyebiliriz. (projenin kapsamı yine burada süre belirleyen bir unsurdur)

Tüm bu 3 aşamadan geçtikten sonra mobil uygulama onayınıza sunulur ve  mobil uygulamanız markette yayınlanır. Müşterileriniz ile buluşur

Yayına Alma ve Sonrası

Geliştirme ve test süreçleri, başarılı bir şekilde tamamlanınca. Uygulamanızın marketlere yüklenme işlemleri gerçekleştiriliyor. Uygulamalar yayınlandıktan sonra, çıkabilecek problemlere için 30 günlük garanti sürecinizi başlatıyoruz. Garanti süreci tamamlandıktan sonra. Destek anlaşması yaparak, uygulamanızın sürdürülebilirliğini desteklemeye devam etmekteyiz. Destek kapsamında ayda en az bir güncelleme yapıyor ve uygulamanın problemsiz işleyişini güvence altına alıyoruz.

Antalya Mobil Uygulama Yapımı ve Antalya Mobil Uygulama Geliştirme

Başa dön