Özel Yazılım ve Dijital Çözümleri

Özel Yazılım ve Dijital Çözümleri

Özel Yazılım ve Dijital Çözümleri Hizmeti Firmaya özel yazılım çözümleri hizmetleri firmanız için daha profesyonel yazılım çözümleri üretmeniz için gereken yazılım geliştirme olanağı sunmaktadır. İhtiyacınız olan yazılımı üretmenize olanak sağlamaktadır. İster sıfırdan aklınızdaki bir projeyi hayata geçirmek olsun. İsterseniz de hali hazırda kullandığınız yazılımları iyileştirmek olsun. Yazsam Yazılım olarak size özel yazılım hizmetleri sunmaktayız.

Firmanıza Özel Neler Sunabiliriz?

Web Site Yapımı (Firmaya Özel Tanıtım Web Sitesi)

Sizi en iyi biçimde yansıtacak. İlgi çekici bir web site sahibi olabilirsiniz. Hizmet verdiğiniz alanlara, müşterilerinize, yeni oluşturmak istediğiniz hedef kitlenize size en doğru biçimde yansıtarak web sitenizden en yüksek verimi almanızı ayrıca faaliyet alanınızı localden çıkarıp daha global çevrelere taşımanızı sağlıyoruz. Unutmayın web sitesi sizin dijital dünyadaki vitrininizdir. Ne kadar ilgi çekici olursa sizin için o kadar fazla verimi olacaktır.

Firmaya Özel Yazılım Hizmetleri

E-Ticaret Web Sitesi Yapımı (Firmaya Özel E-Ticaret Sitesi)

Ürün satışlarınızı daha geniş çevrelere yaymak için en etkili yöntemlerin başında e-ticaret siteleri gelmektedir. Sizlere doğru şekilde optimize edilmiş satış odaklı e-ticaret siteleri yapabiliriz. Bu şekilde daha yüksek gelirler elde edebilir ve rakiplerinizle daha etkili yarışabilirsiniz. Ayrıca bizler e-ticaret sitelerimizi yaparken sadece teknik kısımları değerlendirmiyoruz. Teknik anlamda mükemmel web siteleri bile doğru şekilde pazarlama yöntemleri kullanılmazsa hiç bir getiri sağlamayacaktır. Bizler hem teknik anlamda hem de pazarlama anlamında en etkili yöntemleri müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü müşterimiz kazanırsa bizde kazanırız misyonuyla hareket etmekteyiz. Ayrıca e-ticaret sitelerimizin seo yapılandırmalarını müşterilerimize başlangıç aşamasında sunmaktayız.

Bu şekilde google aramalarında üst sıralarda yerleri alarak etkili bir başlangıç yapacaklardır. Bunların yanı sıra e-ticaret için gereken google adwords ve sosyal medya gereksinimlerini de tam donanımlı bir biçimde sağlamaktayız. İsteğimiz müşterilerimizin e-ticaret kulvarında eksiksiz bir biçimde yer almalarıdır. Çünkü daha öncesinde e-ticareti denemiş daha doğrusu yanlış ve eksik biçimde deneyip başarısız olmuş olabilirler. Bu konuda hata yapmamaları için onlara rehber olacağız. Antalya’daki yazılım firmalarının en büyük eksiklerinden biride budur. Web sitesini yapıp tamam oldu diyerek bırakmalarıdır. Bu yanlıştır. Web sitesi güncel ve doğru politikalarla ilerlemelidir. Aksi halde başarısız olacaktır. Sizlerde E-ticaret Web Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız. Bizi aramanız yeterlidir.

Firmaya Özel Yazılım Hizmetleri

Web Tabanlı Özel Yazılım (Firma İhtiyaçlarına Göre)

Bir çok firma bünyesindeki verilerine web üzerinden ulaşılabilir sunucu tabanlı sistemlerle daha büyük ölçekli ve hızlı işlemler yapabilmektedir. Özellikle localden bağımsız bir çok merkezi şubesi bulunan kuruluşlar birimleri arasındaki veri alış-verişini web tabanlı yazılım sistemleriyle gerçekleştirebilmektedir.

Günümüz firmaları hareket alanları ne kadar esnek hale getirebilirlerse o kadar başarılı olabiliyorlar. Bunun içinde bir çok unsurlarını: Örneğin Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) işlemlerini. Online Ödeme Platformları. Online Rezervasyon İşlemlerini, Ticari Entegrasyonları-Muhasebe İşlemlerini (Mikro, Logo, Netsis), Ya da IoT Cihazlar için Web Platformları gibi yazılım sistemleri ile daha verimli sonuçlar alabiliyorlar.

Yazsam Yazılım olarak sizin de iş hayatınıza katkı sağlayacak sizi daha ileri seviyeye taşıyacak özel bir web tabanlı yazılım ihtiyaçlarınızı profesyonel biçimde çözebilir. Size özel yazılımlar üretebiliriz.

Firma Özel Mobil Uygulamalar (Android-IOS uygulama yapımı)

Firma kalitesini en üst düzeye taşımak ister misiniz? Sizler için özel android ve IOS uygulamalar yapabiliriz. Antalya yazılım şirketleri arasında mobil uygulama konusunda yılların getirdiği tecrübemizle sizlere profesyonel çözümler sunmaktan gurur duyarız. Gerek firmalar için iş hayatını ileriye taşımak olsun. Gerek yeni yatırım olarak bir uygulama yaptırmak olsun. Ya da hayalinizde yapmak istediğiniz bir mobil uygulama olsun sizlere tüm yönleriyle Native Mobil uygulamalar yapabiliriz.

Bu konuda bizimle iletişime geçebilir ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Yazılım ve E-ticaret Danışmanlığı

Hali hazırda var olan ve size yetersiz gelen. Tüm yazılım ve reklam sistemlerinizi bakım, kontrol ve güncellemelerini yapabiliriz. Ayrıca eksik olan sistem yapılarını, size uygun olan gereksinimlerini tespit ederek sizleri rakiplerinizden avantajlı hale getirebiliriz. Bir çok firma gereksiz yazılımlara bilinçsizce çok fazla bütçeler ödeyebiliyor. Buna benzer özellikle de dijital reklamlarında farkında olmadan bütçelerinden fazlasını çöpe atmaktadırlar. Buna en güzel örnek google adwords reklam politikalarıdır. 500 TL ile ulaşabileceğiniz kitleye boş yere 5000 TL vermek büyük kayıptır. Yazsam Yazılım olarak dijital danışmanlık hizmetlerimizi firmaların en karlı çıkabilecekleri şekilde iyileştirme üzerine yapılandırdık.

Grafik Tasarım İşlemleri

Yazsam Ajans olarak sizlere marka bilinirliliğinizi artıracak kreatif tasarımlarla gerek matbu gerekse dijital tasarım işlemlerinizi yapabiliriz. Birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimizin dijitalde A dan Z ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek departman ve ekiplerimizle sizlere tüm yönleriyle profesyonel bir çalışma sunabiliriz. Çünkü bütünlük ilkesinin marka ve firmaya ne kadar değer kattığının bilincindeyiz. Örnek verecek olursak büyük firmalarda dikkatinizi çekmiştir. tasarımları hep birbirine yakın ve alakalı renk ve temalarla yapılmıştır. Bunun sebebi hedef kitlenin bilincine marka bütünlüğünü yerleştirmek olduğunu artık biliyorsunuz. Büyüme hedefinde olan bütün firmalar birimleri arasında bir bütünlük oluşturmak zorunda diyebiliriz. Yazsam olarak sizlerin kurumsal kimlik çalışmalarınızı profesyonel bir biçimde gerçekleştirebiliriz.

Daha Fazla Bilgi İçin:

İletişim:

0 242 344 80 08

0 541 593 81 08

Başa dön