Antalya Sosyal Medya Ajansı

Antalya Sosyal Medya Ajansı

Antalya Sosyal Medya Ajansı Sosyal Medya Çalışmaları Süreci:

Sizler için hazırlayacağımız sosyal medya çalışmaları firmanız için gereken tüm platformları kapsamaktadır. 

Sadece İnstagram değil yanı sıra sizin sektörünüze ve hedef kitlenize hitap eden diğer sosyal medya araçlarıyla aynı anda paylaşımlar yapılmaktadır. Facebook, Twitter vb.

Sizler için aylık planlar yapılmakta ve tüm çalışmalar onaylandıktan sonra paylaşılmaktadır. 

Rakip analizleriyle sizler için gereken tavsiyeler ve ilerleyiş politikaları hazırlanacak ve aylık raporlar halinde sunulacaktır. 

Sosyal Medya Paketleri kapsamın firmamız  sizlere ücretsiz back-link fırsatları da sunulacaktır. 

Profesyonel sosyal medya yönetimi ile markanızı hedef kitlenize en doğru biçimde yansıtıp. Rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya platformları şirketlerin, markaların veya kişilerin kendilerini potansiyel müşterilerine istediği gibi anlatabildiği, internet üstündeki platformların ortak adıdır. Bu tanım dikkate alındığında sosyal ağların bu kadar fazla kullanılmasındaki nedenler de kolayca anlaşılıyor. Kişiler veya markalar sosyal ağ üzerinden potansiyel müşterilerine göreceli olarak bir ücret ödemeden kolayca ulaşıyor. Daha da önemlisi insanlarla algısını, tarzını, düşüncesini paylaşabiliyor.
Bunun yanında markalar söylemek istediklerini en iyi yansıtacak sosyal medya platformlarını da seçme özgürlüğü yakalıyorlar. Fotoğraflar üzerinden tanıtım yapmak isterse Instagram’ı. Yalnızca videolarla yansıtmak istediğinde Youtube’u. Bütünüyle kurumsal olmak için Linkedin’i. Eğlence odaklı olmak için Snapchat’i seçebileceği gibi hepsi içinse Facebook’u tercih edilmektedir.

Antalya Sosyal Medya Ajansı Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya, kullanım bakımından. Televizyon, gazete ve film gibi alışılmış medyaya fark atmaktadır. Çünkü; Sosyal Medya Danışmanlığı Bu mecralara göre erişilebilirliği yüksek olan olan sosyal medya platformları herkesin kullanımı için idealdir. Kontrol altında olan alışılmış medyada. Mesajlar ortaya çıktıktan sonra değiştirilemez. Ancak sosyal ağlarda paylaşımlara, yorumlara anında müdahale edilmektedir. Sosyal medya bu manada özgürdür. Tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi de sunmuş olduğu bu ifade özgürlüğüdür.

 • Facebook Yönetimi
 • Instagram Yönetimi
 • Twitter Yönetimi
 • Youtube Yönetimi
 • Sosyal Medya Reklam Çalışmaları

Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı

Antalya Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı Danışmanlık ve Reklam Hizmetleri

Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı Danışmanlık ve Reklam Hizmetleri ile Rakiplerinizin önüne geçmek ister misiniz ? Hayatımızın merkezinde yer alan. Yalnızca sosyal yaşantımızı değil ticari ilişkilerimizi de etkileyen. Sosyal medya platformları, doğru yönetildiği takdirde çok başarılı sonuçlar vermektedir.

Dijital alanda ki kullanılan sosyal medya araçları için doğru bir strateji uygulamak çok önemlidir. Örneğin Antalya turizm odaklı bir şehirdir. İnsanların yeni geldikleri bir şehirde. Aradıklarını veya ihtiyaçlarını onlara doğru bir şekilde fark ettirerek daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Sosyal medya uzmanlığı. Bir çok sosyal medya araçlarının ortaya çıkmasıyla ve platformların ticari değer kazanmasıyla beraber ortaya çıktı. Markalar sosyal ağ platformlarıyla müşterileri ile olan ilişkilerini daha canlı tutuyorlar. Daha fazla kişiye ulaşarak. Kar paylarını artırma şansı elde ediyor. Bu yönden bakıldığında. Sosyal medya hesaplarının her gün düzenli ve belli bir strateji kapsamında yönetilmesi gerekmektedir.

Antalya Sosyal Medya Ajansı Antalya’da gerek tasarım gerekse dijital pazarlama konusunda uzman ekibimiz. Sosyal ağ yöneticiliğiyle ilgili sonuç odaklı çalışmalar gerçekleştirip. Müşterilerimizin dijital çağa en doğru biçimde adapte olmasını sağlamaktadırlar.

Sosyal Medyanızı Etkili Biçimde Nasıl Yönetiyoruz?

 • Müşterilerimizin hedef kitlesi belirlenip ona uygun sosyal medya araçları belirliyoruz. Hesaplar yoksa açıyoruz.
 • Etkin bir hesap yönetimi için evvela rakipleri tespit edip, bunların analizini yapıyoruz.
 • Önceden açılan mevcut sosyal ağ hesapları varsa. Bu hesaplara hedef kitle çalışması yapılır.
 • Paylaşım modelleri ve bu paylaşımlarda kullanılacak hitap içeriği tespit edilir.
 • Paylaşımların en doğru şekilde hedef kitleye ulaşabilmesi için. Gereken hashtag’ler analiz edilir.
 • Markaların web sitesi, blog ve sosyal hesaplarının uyumlu olması için özel içerik kurgusu yapılır. Bu şekilde bütünlük sağlanır
 • Paylaşım modellerinin zamanlaması hazırlanır.
 • Reklam yönetimi başlar. Reklam içeriği, reklam tanıtım hedef kitlesi, reklam tanıtım coğrafyası belirlenir.
 • Bütün Sosyal medya platformlara özel grafik tasarım çalışmaları yapılmaktadır.
 • Özel günlerde günün anlam ve önemine uygun içerik paylaşımı yapılmaktadır.

Antalya‘da sizlerin hedef kitlenize uygun ve yoğun kullanılan sosyal medya araçlarını. Sizler için etkin biçimde kullanılan hale getiriyoruz. Her platform ve marka için özel olarak ilgi gösterilmektedir. Çünkü her firmanın hedef kitlesi aynı değildir. Örneğin çok harika bebek ürünleri satan bir işletmeniz vardır. Sizin hedef kitleniz annelerdir.

Bu işletme için en doğru yayılma platformu facebook, instagram youtubedir. Bebek ürünleri satmak için LinkedIn, Twitter gibi mecralar pek doğru seçimler değildir. Ya da gezgin bir rehbersinizdir. Güzel bir youtube kanalı çok işinize yarayacaktır. Bunun gibi ön hazırlıklar ve firmayla ilgili en doğru yayılma politikalarını belirleyip yola çıkıyoruz.

Markaların her zaman güncel, müşterileri ile iletişim halinde olunması açısından sosyal medya çok önemlidir. Çünkü marka bilinirliliği acısından sürekli tekrarların en doğru işlenecekleri araçlardır sosyal medya araçları.

Antalya Sosyal Medya Ajansı Ekibimiz, markanızı dijital mecralarda yönetirken sonuçları takip edebilirsiniz. Sizlere düzenli olarak belirlenen zaman aralığında, ilerlemeyi raporlar halinde sunarlar.

Sizler için hangi Sosyal medya mecraları yönetiyoruz?

 • Facebook
 • Instagram
 • Twiter
 • Youtube
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Tiktok

Ve isteğe bağlı farklı sosyal platformlar.

Her sosyal platform kendi bünyesinde özel analiz edilir ve paylaşım yönetimi ona göre hazırlanır. Ekibimiz, markanız için en doğru ve etkin yönetim anlayışını benimseyerek sizlere içerik paylaşım takvim hazırlar.

Antalya Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Peki Sosyal medya yönetiminin yararlı olup olmadığını nasıl anlayacaksınız?

Her sosyal medya aracı kendi bünyesinde dinamikleri olan çok geniş, çok hareketli ve devamlı değişen bir dengeye sahiptir. Böyle bir platform ağında markanızın günden güne daha fazla kişiye ulaşması, etkileşimin artış göstermesi marka değerinizi artırır. Sosyal ağ reklamları demografik veriler kapsamında yaşa, cinsiyete göre ayarlanır. Sam dijital pazarlama ekibimiz sosyal ağ çalışmalarının neticelerini raporlar ve sonuçları somut şekilde görmenizi sağlar.

“Sosyal Medya Ekibimiz Sizleri Bekliyor“

Sosyal medyanın etkin ve başaralı bir şekilde yönetimi bütünüyle bir ekip işidir. Grafik tasarımcı, SEO uzmanı, Google Analytics uzmanı gibi önemli kişiler olmadan tek bir kişi ile sosyal ağ sayfalarını yönetmek bir hayli zor, ayrıca amatörce olacaktır. Başarılı sonuçlar almak için. Göze ve marka değerine hitap etmek çok yönlü bir çalışma gerektirir. Bunun için ise uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturmak önemlidir. Yazsam Yazılım sosyal ağ ekibimiz ile beraber markalara çok yönlü hizmet veriyor, tasarımdan SEO çalışmalarına kadar her alanda başarı odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Antalya Sosyal Medya Ajansı Sosyal Medyanız ile Antalya’da bilinirliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı güvenle bize teslim edip. Marka değerinizi ve ticari başarınızı artırabilirsiniz. Her türlü bilgi veya çalışma talebi için bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimini Profesyonele Bırakın

Siz İşinize Odaklanın, sam yazılım sizi Antalya’ya duyursun, Sosyal Medya Hesaplarınızı Profesyonelce Yönetsin !

Başa dön