Antalya Web Tasarım ve Yazılım

Antalya Web Tasarım ve Yazılım

Antalya Web Tasarım ve Yazılım Web Sitesi Tasarımı hizmetimiz ile sizlerleyiz. Alanında uzman ekibimizle en hızlı ve profesyonel biçimde web sitelerinizi yapıyoruz. 2009 yılından bu yana web tasarım alanında hizmet vermekteyiz. Ayrıca bir işletmenin A’dan Z’ye bütün dijital ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımda kadromuzla Antalya’da web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel Web Sitesi Tasarım Hizmeti

Bizler için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Çünkü önceliğimiz bizden hizmet alan tüm müşterilerimizin dijitaldeki hedeflerini belirlemek ve arzu ettikleri biçimde web sitelerini hayata geçirmektir. Tüm çalışmalarımız profesyonel biçimde sürdürülmektedir. Ayrıca projelerimizin hepsi sözleşmelerle iki taraf için güvence altında tutulmaktadır.

Modern-Dinamik Web Tasarım

Web site tasarımlarımızı günümüz trendlerine göre yeni tasarımlarla yenilemekteyiz. Her sektörün hedef kitle kriterlerine göre tasarlamaktayız. Ayrıca hedef kitle çalışmalarının yanı sıra modern tasarımları müşterilerimize sunuyoruz. Yenilikçi bakış açımız müşterilerimiz ile çalışma sürekliliğimiz adına prensip olarak benimsediğimiz bir bakış açısıdır. Çünkü biz müşterilerimiz ile sadece web sitesi yapımının bitimine kadar birlikte değiliz. Hatta sürekliliği esas alarak tüm müşterilerimize ilerleyen zamanlarda güncelleme destekleri sunmaktayız. Ayrıca olası teknik problemlerde hızlı ulaşım fırsatı sunmaktayız.

SAM Antalya Web Tasarım Ajansı

Yazsam Ajans bir firma için gereken tüm dijital ihtiyaçları karşılamak için bir çok disiplinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Web tasarım işleri, sosyal medya işleri, grafik tasarım işleri, ayrıca bu konularda eğitim hizmetleri de sunmaktadır. Merkez şubemiz Antalya’da bunun yanı sıra Kayseri şubemiz, Kırşehir şubemiz, Ankara şubemiz ve İstanbul şubemizde bulunmaktadır. Türkiye’nin bir çok yerinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Antalya Web Tasarım Hizmetleri Web İşleriniz Uzmanların Elinde

Web Sitesi Tasarımı

SAM Yazılım Antalya’da Hem Web Tasarım ve Diğer Dijital Çözümlerle Profesyonel İşleri Sizlere Sunmaktadır;

 • Tanıtım Web Site Tasarımı
 • E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı
 • Web Yazılım Çözümleri
 • Mobil Uygulama Yapımı
 • Mobil Otomosyon Sistemleri
 • Araç Yazılım Sistemleri
 • Veritabanı (database) Çözümleri
 • Kurumsal Kimlik Çalışmaları
 • Logo Tasarım ve Markalaştırma
 • 2D-3D Çizim İşleri
 • Kartvizit Tasarım İşleri
 • Broşür – Dergi – Katalog Tasarım İşleri
 • Ambalaj – Etiket Tasarım İşleri
 • Video Çekim ve Fotoğrafçılık İşleri
 • Video Kurgu-Montaj İşlemleri
 • Tanıtım Video İşleri
 • Animasyon Tanıtım Filmleri
 • Sosyal Medya Tasarım İşleri
 • Web Site Tasarım İşleri
 • Web Site Makale işleri
 • Reel-Tiktok Video işleri
 • Youtube Kanal İçin Video işleri
 • E-Ticaret siteleri görsel çekim ve tasarım işleri

Kısaca bir firma için dijital platformlarda gereksinimlerini tam anlamıyla karşılayabilecek kapasitededir. SAM Yazılım Antalya‘da Bir Telefon Kadar Uzağınızda…

Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım genel kanının aksine sadece bir internet site hazırlamak değil, web tabanlı tüm projeler için izlenmesi gereken yoğun bir emek isteyen bütünleşik bir süreçtir. Biz bu süreci olması gerektiği gibi takip eden profesyonel bir web tasarım firmasıyız. Kolaya kaçmadan her müşterimize ve her projeye gereken tüm emeği veren bir Antalya Web Tasarım firmasıyız. İşimizi teslim etmek değil, fayda üretmek ve fark yaratabilmek en büyük amacımızdır. Yüzlerce farklı sektörde 2000’den fazla farklı internet site tasarımı geliştirmiş olmamız Yazsam Yazılım ‘a hem büyük ayrıcalık hem de çok derin bir tecrübe kazandırdı. Gurur kaynağımız, 15 yıldır bizlere güvenen ve bizi iş ortakları olarak gören firmalarımızdır. Kurumsal web tasarımın aynı zamanda uzun soluklu bir kurumsal çözüm ortaklığı gerektirdiğini bilen ve Antalya web tasarım firmaları arasından Yazsam Yazılım ‘a güven duyan tüm web tasarım müşterilimize en içten şükranlarımızı sunuyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Her müşteriye ve sektörüne özel kontrol paneli tasarlayarak panel üzerinden sayfa yazılarını resimlerini, slayder resimleri eğer e-ticaret sitesiyse ürünleri yükleyebilecekleri bir alan sunuyoruz. Kontrol panel yardımıyla sitelerini kendileri yönetebiliyorlar. Site bitiminde müşterilerin kendilerine yada atadıkları bir kişiye site yönetimi öğretilmektedir.

 • Kolay Kullanım
 • Mobil ve Tablet Uyumlu Kontrol Panel

Antalya E-Ticaret Web Sitesi

Antalya E-Ticaret Web Sitesi ile Artık her ürün kapımıza geliyor. Bir tıkla alışveriş yapıyoruz. Son dönemde salgınla birlikte dijital e-ticaret kültürü daha da yaygınlaştı. E-ticaret hacmi her geçen gün daha da artmakta. Ürün bazlı hizmet veren her işletmenin artık zorunluluğu bir hal aldı e-ticaret. Sizlerde işletmenizin müşteri kaybetmesini istemiyorsanız e-ticaret üzerine çalışmalara başlamanız yararınıza olacaktır. Bizler Yazsam olarak sizlere bu konuda gereken rehberliği yapmaya ve istediğiniz web sitesini hayata geçirmeye hazırız. E-Ticaret Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum diyorsanız. Evet doğru yerdesiniz. Sizler için mobil uyumlu, seo için uygun eticaret siteleri yapabiliriz. Hatta site yapımından sonra site kontrol ve süreklilik çalışmalarını birlikte devam ettirebiliriz.

Yazsam hizmet sunduğu tüm müşterileriyle birlikte devamlı çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Antalya’da web site yapımı üzerine hizmet verdiğimiz yılların tecrübesiyle en doğru e-ticaret stratejileriyle en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Hatta tüm e-ticaret projelerinin teknik yapılarının yanı sıra Kurumumuzun eğitim akademisinde isterseniz e-ticaret kurslarına da katılabilirsiniz. Hareket kabiliyetini tamamen profesyonelleştirme fırsatını size sunuyoruz.

Antalya e ticaret girişimleri için oldukça elverişli şehirlerden biridir. Şehrin globale açık olması, ulaşım imkanlarının elverişli olması firmaların hareket kabiliyetini artırmaktadır. Ayrıca kısa zaman içerisinde çok geniş bir ticaret çevresine kavuşabilirsiniz.

Profesyonel Web Sitesi Yapımı

Profesyonel e-ticaret web sitesi fiyatları içerik ve yapılandırma bakımından fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. 1000 TL den başlayan fiyatlar çok daha yüksek meblağlara ulaşabiliyor. Profesyonel biçimde eticaret yönetmek süreç içerisinde harcamalar gerektirmektedir. Ayrıca sadece site yapımı olarak web sitesini yapıp yayına vermek müşteri kazanmak için yeterli olmayacaktır.

Sizler için profesyonel e-ticaret web sitesi yönetme rehberi oluşturabiliriz. Neler yapacağınızı web sitesini nasıl ilerletebilceğinizi öğrendiğinizde daha sağlıklı ve karlı işler yapabilirsiniz. Ayrıca hayalinizdeki e-ticaret sitesine en uygun fiyatla kavuşmuş olursunuz. Gereksiz masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Dijital dünyada kaliteli işler her zaman getirisi yüksek sonuçlara evrilirler. Girişimlerdeki tedirginlikleri üzerinizden atın. E-Ticarette başarılı olmanın temel prensibi azim, sabır ve kaliteli işler yapmaktır. Çünkü herkesin yaptığını yaparak ön plana çıkamazsınız. Ayrıca fark yaratmalısınız. Bu şekilde ilerleyerek başarılı olursunuz. Aksi taktirde denedim başarısız oldum cümlesi sizi sürekli dijitalden uzak durmanıza sebep olacaktır.

Sizlerde Profesyonel E-Ticaret Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. En uygun fiyata en Kaliteli e-ticaret siteleri sizleri bekliyor.

Antalya web tasarım ekibimizle tanışmak için bu fırsatı kaçırmayın…

Antalya Web Tasarım ve Yazılım işlerinizi profesyonel ekibimizle kısa sürede hayata geçirebiliriz. Mobil uyumlu, kreatif bakış acısıyla hedef kitlenize en uygun web tasarımlarımızla web sitenizden en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

Web tasarım konusunda en önemli prensibimiz müşteri odaklı web tasarımlar ortaya çıkarmaktır. Müşteri memnuniyetine göre planlıyoruz. Hayalinizdeki site dışında sizlere bu oldu şeklinde dayatmalar üzerine iş yapmıyoruz. Web siteniz optimizasyonu yüksek hızlı bir site mi istediniz; evet siteniz hem masaüstü hem de mobil hız testinde en yüksek performansla size sunulacaktır. Hatta birlikte test sonuçlarını değerlendireceğiz. Web siteniz sıra dışı bir web tasarıma mı sahip olsun; o zaman en yaratıcı web tasarımlarımızı size sunacağız veya aklınızdakileri storyboardlar halinde birlikte çizeceğiz.

İster özel web yazılım veya özel web tasarımlar olsun ya da kısa zaman içerisinde sonuçlanacak hazır temalarımız olsun sizlere en olumlu sonuca odaklanılarak hareket edilecektir. Felsefemiz “Siz kazanırsanız bizde kazanmış oluruz” dur. Ayrıca WordPress web site yapım işlemlerinizde en uygun maliyette en kaliteli biçimde hayata geçirilmektedir. Fakat WordPress konusunda bazı noktalarda tabi ki hazır kalıpların dışına çıkmak oldukça çetrefilli olmaktadır. Tabi isterseniz bu durumu da değiştirebiliriz.

Profesyonel Kalite Uygun Fiyat Web Tasarım

Antalya Web Site Yapımı Fiyatları:

Antalya Hazır Web Siteleri 500 TL den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Özel Yazılım Web Site Fiyatları 1200 TL den başlamaktadır. Özel yazılım web tasarımlarda web site içeriği ve yapısına göre fiyatlandırılmaktadır.

WordPress web tasarım ve WordPress web site yapımı 500 TL den başlayan fiyatlarla size sunulmaktadır. Fakat içerik ve yapı taleplerine göre fiyatlar değişmektedir. Bunların yanı sıra web site yapımında sizlere web site sonrası bakım güncelleme hatta talep ederseniz web site sürekli yönetim hizmetleri de sunulmaktadır. Ayrıca Web site yapımına ek olarak SEO ve Google reklamcılığı hizmetleri de sizlere indirimli biçimde sunulmaktadır.

Sadece web site yaptırmakla kalmayın web siteniz canlansın ve en yüksek verimle yoluna devam etsin. Bunun için Seo, google reklamcılığı, sosyal medya desteği anlaşmamız dahilinde sizlere indirimli biçimde sunulacaktır.

Bütün çalışmalarımız sözleşmeler ile güvence altına alınmaktadır.

Her Alana Özel Web Siteleri

Web site yapımının en önemli detaylarından biri alan farklarının göz önünde bulundurulması olmalıdır. Örneğin bir pastane için web sitesi yapımıyla bir avukat için web sitesi yapımı aynı olmamalıdır. Bir otel web sitesiyle bir doktor web sitesi aynı olmamalıdır. Sektörler farklı alanlar farklı her sektör için farklı çalışılması gereken detaylar vardır. Yazılar, görseller, renkler, kısaca hangi sektör için olursa olsun o sektöre uygun çalışmanın yapılması gerekmektedir. Bu konuda ekibimizdeki reklam departmanıyla size ve hedef kitlenize en uygun çalışmalar sizlere sunulacaktır. Antalya web ajans çalışmalarımız kapsamında ücretsiz olarak size en uygun çalışmalardan faydalanabilirsiniz.

Antalya Web Site Yapımı

Antalya’da web sitesi olmayan işletmeler globale açılırken büyük problemler yaşamaktadırlar. Yılların verdiği tecrübemizle şimdiye kadar birlikte çalıştığımız müşterilerimizin Yazsam’la tanışmadan önceki en büyük problemlerinin bu olduğunu gördük. Bunun yanı sıra hali hazırda web sitesi yaptırmış olup ama web sitesinden istediği verimi bir türlü alamamış müşterilerimizde oldu. Bizler bu konuda her zaman müşterilerimiz desteğimizi sağladık. Web sitesi yaptırmak yeterli değildir. Web sitesinin doğru biçimde yönetilmesi de gerekmektedir. Amaca uygun şekilde optimize edilmesi gerekirse SEO çalışmaları gerekirse Google reklamcılığı ile desteklenmesi gerektiğinin altını çiziyoruz.

Web Sitesi Yapımından Sonra

Web site yapımından sonra sizlere web sitenizin kullanımıyla ilgili bir eğitim sunulacaktır. Ayrıca etkili biçimde nasıl ilerlemeniz gerektiği hakkında elinizin altında bir rehber olacaktır. Bunun yanı sıra dilerseniz Akademimizde profesyonel SEO-Yaratıcı Yazarlık, Google Reklamcılığı, Grafik Tasarım, Web Yazılım Uzmanlığı Eğitimleri de alabilirsiniz.

Antalya Mobil Uygulama Yapımı İçin TIKLAYINIZ

Seo Hizmetleri İçin TIKLAYINIZ

Antalya Web Sitesi Tasarımı

Antalya Web Tasarım ve Yazılım ile ilgi çekici yaratıcı bir web site sahibi olmak ister misiniz? İster işletmenizi daha ileri taşımak için. İsterseniz tanıtım yapmak için olsun. Yazsam yazılım sizlere en etkin ve yaratıcı yönleriyle web siteler tasarlar. Ve bunu hayata geçirir.

Sıfırdan anahtar teslim web sitelerinin yanı sıra. İstekleriniz doğrultusundan web site yönetim sürecinde de sizlerle birlikte yola devam eder. Çünkü Yazsam Yazılım olarak bizler birlikte çalıştığımız müşterilerimizle. Devamlı birlikte hareket etmeyi, ilerleyen zamanlarda gereken iyileştirmeleri. Hatta olası sorunlarda da müşterilerimizin yanında olmayı tercih ediyoruz.

Web Sitesi Neden Önemli?

Günümüzde insanlara ulaşmanın en kolay yollarından birisi sizi doğru biçimde yansıtabilecek bir websitesidir. Tabii ki bu web sitesinin amacına uygun bir biçimde tasarlanması çok önemlidir. Web sitesi sizin vitrininiz aslında. Bu vitrinin doğru optimize edilmiş olması, insanlara çekici gelmesi lazım. Tasarının konseptine uygun olması. Renklerinin uyumu. İçeriklerin doğru oluşturulması ve bunun gibi bir çok unsur sitesi kullanıcı karşısında başarılı kılmaktadır. Bizler web sitesi yapım aşamasında kullanıcı odaklı düşünce yapısıyla hareket ediyoruz.

Sizin Fikirleriniz Bizim İçin Önemli

Sizin faaliyet alanınızı veya insanlara yansıtmak istediklerinizi en iyi siz bilebilirsiniz. Bunu insanlara en etkili aktarım konusunda sizinle birlikte hareket edeceğiz. Siz yönlendirmeniz ve taleplerinizle Yazsam Web ekibinin bilgilerinin bir araya getirip. Kolektif çalışmaları en doğru web sitesini hayata geçirecektir.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ister Hazır tema siteler. İsterse Sıfırdan Web sitesi müşterilerimize özel yazılmaktadır.

Antalya Web Site Yapım Aşamaları
 • Müşterilerimizin taleplerini dinleyip fiyat teklifimizi sunuyoruz.
 • Anlaşma sağlanması halinde iki tarafın haklarını koruyacak sözleşme hazırlanarak startı veriyoruz.
 • Müşterilerimizin taleplerini storyboardlar haline getiriyoruz.
 • Uygun Renk-Tema-Görsel çalışmalarını belirliyoruz.
 • İçerikleri Birlikte Belirliyoruz.
 • Yapım süresini Belirliyoruz.
 • Yayınlama

SAM Yazılım Kimdir?

Antalya’da 2009 yılından bugüne Yazılım Çözüm süreçlerinde hizmet vermekteyiz. Antalya Web Sitesi Firması olarak müşterilerimize her zaman en kaliteli çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Hatta Kurumsal Web Sitesi ihtiyaçlarını karşılamaya. Kaliteli web sitelerini en uygun fiyata müşterilerimize sunmak adına. Geniş bir portföy oluşturduk. Sıfırdan yazılım yerine hızlıca çözüm talep eden müşterilerimiz için daha önceden oluşturduğumuz. Sektörlere yönelik hazır web site yapıları geniş çeşitlilikle müşterilerimize sunulmaktadır. Örneğin Hastane Web Sitesi. Doktor Web Sitesi. Hukuk Web Sitesi. Araç Kiralama Web Sitesi. Diyetisyen Web Sitesi. Psikolog Web Sitesi vb. Yüzlerce kategoriye ayrılmış birbirinden çekici. Yaratıcı siteler sizleri bekliyor. Böylelikle kısa süre içerisinde hızlı çözümler üretebiliyoruz.

Detaylı Bilgi Almak ve Antalya Web Sitesi Yapımı Fiyatları Hakkında Görüşmek İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

TEL-WhatsApp

 • 0242 344 80 08
 • 0541 593 81 08

Antalya Web Site Yaptırmak İstiyorum

Antalya Web Tasarım ve Yazılım Yaptırmak İstiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere kullanıcı odaklı tasarımlarla işletmenizi rakiplerinizin önüne geçebilecek web siteleri yapıyoruz.

Mobil uyumlu, yüksek performanslı hızlı siteler işletmenize büyük avantajlar sağlayacaktır. Gerek blog olsun gerekse e-ticaret olsun. Sizleri hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaştırıp. Kar elde etmenizi sağlayacak olan unsur doğru tasarlanmış bir web sitesidir. Son dönemlerde. Özellikle salgınla birlikte işletmeler. Dijitalin önemini daha iyi kavaradırlar ve bir çok işletme web alanında daha aktif olmaya başladılar. Web sitesi olan firmalar yeni daha hızlı ve güncel web siteleri haline getirdiler eski sitelerini. Web sitesi olmayan işletmeler yeni web siteleri açıp müşterilerine ulaşmayı hızlandırdılar. Hatta marka bilinirliklerini dijitale taşıyıp daha fazla müşteriye ulaştılar. Sizlerde rakiplerinizden geri kalmayın. İster özel yazılım ister daha önce bir çok sektör için hazır oluşturduğumuz şablonlarımızdan seçerek kendinize ait bir web sitesi sahibi olabilirisiniz.

Web sitenizin tüm kullanım hakları size ait olacaktır. Anahtar tesliminden sonra sizlere güncelleme desteği sunuyoruz. Siteniz tamamen size ait olacaktır. Bunu özellikle belirtiyoruz. Çünkü son zamanlarda bize gelen müşterilerimizin bahsettiği daha önce bir site yaptırdım ama içinde başkasının reklamları var. Siteyi yaptırdığım kişi hostumu domainimi bana vermiyor. Web sitemin ismi başka bir isimle birlikte ya da google reklam verdi ortada site yok. Gibi piyasayı ve websitesi yaptırmak isteyen kişileri istismar eden art niyetli kişilerin var olmasından dolayıdır. Sizlerde bu hatalara düşmeyin. Antalya’da Perge Bulvarında bulunan ofisimize buyurun gelin. Çayımızı, kahvemizi için size uzun uzun bu alan hakkında bilgi verelim yol gösterelim olursa da birlikte çalışalım.

Sıradışı Web Site Tasarımları

Biz SAM Yazılım Olarak şimdiye kadar yaptığımız bütün siteleri müşteri memnuniyeti üzerine kurguladık. Hedef kitlesini en doğru bilen müşteridir. Bizlerde tasarımlarımızı bu doğrultuda yapmaktayız.

Başa dön